var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-13164515-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'stats.g.doubleclick.net/dc.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
Helpotamme yrittäjän arkea toimivilla taloushallintopalveluilla

HENKILÖKUNTA

Taloustiimimme pistää pyörät pyörimään

Saija Vihtkari

Saija Vihtkari

Kirjanpitopäällikkö KLT
Helsinki/Karkkila
010 271 5182
040 766 2171
saija.vihtkari@clerica.fi

Pirjo Nieminen

Pirjo Nieminen

Kirjanpitäjä KLT
Karkkila
010 271 5184
050 598 5055
pirjo.nieminen@clerica.fi

Tuula Sohlman

Kirjanpitäjä
Karkkila
010 271 5185
050 413 4558
tuula.sohlman@clerica.fi

Paula Heiska

Paula Heiska

Kirjanpitäjä
Karkkila
010 271 5183
045 230 8888
paula.heiska@clerica.fi

Eeva Vasica

Kirjanpitäjä
Helsinki
010 271 5187
050 592 2323
eeva.vasica@clerica.fi

Jukka Vihtkari

Myynti ja markkinointi
Helsinki/Karkkila
040 0802 369
040 0802 369
jukka.vihtkari@clerica.fi

Clerica Yritystilit – Helsinki
Toimipiste Arabiankatu 12 (2. krs)
00560 Helsinki
010 271 5180
info@clerica.fi

Clerica Laskenta – Karkkila
Toimipiste Huhdintie 5
03600 Karkkila
010 271 5181
info@clerica.fi

Taloushallintoliiton auktorisioima logo

Copyright © 2024 Clerica Oy